Üsküdar web tasarım, Üsküdar web tasarım şirketi, Üsküdar web tasarım ajansı, Üsküdar web tasarım firmaları, Üsküdar web tasarım fiyatları, Üsküdar web tasarım firması, Üsküdar internet sitesi yapan firmalar, web tasarım, web tasarım ajansı, web tasarım şirketi, web tasarım firması, web tasarım firmaları, web tasarımı yapan kişiler, internet sitesi yapan kişiler, Üsküdar seo hizmeti, Üsküdar web sitesi uzmanı

Üsküdar Web Sitesi Tasarımı

EN İYİ ÜSKÜDAR WEB SİTESİ FİRMASI – WEB TASARIM ŞİRKETİ
ÜSKÜDAR web tasarım olarak hizmet veren 7K Medya Ajans – Web Tasarım, E-Ticaret Yazılımı, E-Ticaret Veri Girişi, Google Sıralaması için Ürün Kategori Marka bazlı S.E.O. İşlemleri, Google ve Yandex Navigasyon Kayıt İşlemleri, Banner Tasarım hizmeti, Logo tasarım hizmeti, Sosyal Medya Hesapları oluşturma, Sosyal Medya Hesapları yönetimi, Google Ads Reklam Yönetimi, Instagram reklam yönetimi, Facebook reklam yönetimi, Domain, Hosting ve Kurumsal E-Mail hizmeti vermektedir.

ÜSKÜDAR web tasarım hizmeti veren firmamız son teknolojileri takip ederek talep etmiş olduğunuz hizmeti, profesyonel uzman kadrosu ile uygun fiyatlar ile karşılamaktadır.

HANGİ WEB SİTESİ ALANLARINDA HİZMET VERİYORUZ?
7K Medya olarak haber siteleri, e-ticaret siteleri, kişisel blog siteleri, ürün tanıtım siteleri, ilan siteleri, köy ve dernek siteleri ve kurumsal firma siteleri yapmaktayız. Aynı zamanda bu sitelerin içerik girişlerini, banner – görsel düzenlemelerini, google kayıtlarını, yandex kayıtlarını, bing kayıtlarını, google analytics kayıtlarını ve yandex metrica kayıtlarını gerçekleştiriyor, site haritalarını arama motorlarına tanıtıyoruz. Çoğu site yaptıran kişi ve kurumun bilmediği veya göremediği site arkası kısımları dolu dolu işliyor, siteleri arama motorlarının sevdiği ve tanıyabildiği hale getiriyoruz.

ÜSKÜDAR WEB REKLAMLARI YÖNETİMİ
ÜSKÜDAR web tasarım olarak web sitelerinizin google ads reklamlarını, instagram reklamlarını, facebook reklamlarını da talepleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyor ve sizlere raporlamalar sunuyoruz. Reklam bütçelerinizi talepleriniz doğrultusunda günlere veya saat aralıklarına bölüyor, istediğiniz cinsiyet ve yaş gruplarına göre filtreliyor, reklamlarınızı gruplara bölerek dilediğiniz anahtar kelimeleri ile yayınlıyoruz.

NEDEN ÜSKÜDAR WEB TASARIM OLARAK 7K MEDYA?
ÜSKÜDAR web tasarım ajansı olarak olarak aynı zamanda eskiyen internet sayfalarınızın yenilemesini yapıyor, güncelleme talep ettiğiniz sayfaları güncelliyor, google yandex bing başarısı sağlanmamış web sitelerinizin seo çalışmalarını yaparak kendi adı ile bile sıralamalarda çıkmayan web sitelerinizin arama motorlarında çıkmasını sağlıyoruz.

ÜSKÜDAR WEB TASARIM FİYATLARI
ÜSKÜDAR ilçesinde yer alan firmalarınıza, derneklerinize ve şahsınıza özel web siteleri fiyatları 600 tl’den başlamaktadır. Bu fiyatların içerisinde 1 yıllık domain ve hosting dahil edilmektedir.

Kartvizit sitesi dediğimiz tek sayfalık logo, hakkımızda yazısı, fotoğraf, iletişim bilgileri, iletişim formu ve harita kayıtlarının eklendiği web siteleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha kurumsal ve profesyonel web sitesi ihtiyaçlarınıza da hızlı şekilde çözümler sunmaktayız. Sosyal medya sayfalarının bağlandığı, etiketlerin eksiksiz yapıldığı, görsellere anahtar kelime tanımlamalarının yapılarak arama motoru kayıtlarının gerçekleştirildiği web siteleri 1000 tl, 1500 tl, 2000 tl, 3000 tl gibi değişen fiyatlarla yapılmaktadır.

İNTERNET SAYFASI TEKLİFİ VERME VE HAZIRLAMA SÜRECİMİZ
1 – İsteklerinizi not alıyoruz.
2 – Beğendiğiniz veya hoşunuza giden örnek referans web sitelerini inceliyoruz.
3 – İnternet sitesinden beklentilerinizi projelendiriyoruz.
4 – Sizi doğru bir domain seçimi için yönlendiriyoruz.
5 – Hosting seçimini mevcut istekleriniz doğrultusunda raporluyor ve paket olarak sizlere sunuyoruz.
6 – Fiyat teklifini sizlere sunuyoruz.
7 – Anlaşma sonrası web sitesi için gerekli olan içerikleri sizlerden talep ediyoruz.
8 – Web sitesi için eskiz çalışması yapıyor ve site tasarımına başlıyoruz.
9 – Web sitelerinizin sayfalarını oluşturuyor ve içeriklerini SEO uyumlu şekilde ekliyoruz.
10 – Web sitelerinizin blog – içerik yazı girişlerini gerçekleştiriyor ve etiket tanımlamalarını yapıyoruz.
11 – Sitenizdeki görsel düzenlemeleri, banner tasarımlarını, slider tasarımlarını ve logo – favicon yerleştirmelerini gerçekleştiriyoruz.
12 – Sitenizdeki iletişim formu ekliyor ve testlerini gerçekleştiriyoruz.
13 – Sitenizde konum işaretlemelerinizi yapıyoruz.
14 – Sitenizde sosyal medya bağlantılarını gerçekleştiriyoruz.
15 – Sitenizi birlikte inceleyip siz son şeklini onayladıktan sonra google, yandex, bing kayıtlarını gerçekleştiriyor ve sitenize google analytics, yandex metrica, mevcut ise pinterest doğrulama kodlarını ekliyoruz.
16 – Web sitenizi teslim ediyoruz.
17 – Web sitesi tamamlandıktan sonra yapılan anlaşamalara göre her zaman destek vermeye devam ediyoruz.

WEB SİTESİ TASARLARKEN DİĞER FİRMALARDAN NEDEN FARKLIYIZ? – ÜSKÜDAR KURUMSAL WEB TASARIM
Web sitesi tasarlamak ve içerik girmek olarak iki ayrı kısımdan oluşmaktadır. Genelde herkesin baktığı görsel kısım olmasına karşın, her talep edenin web sitesinden asıl beklediği google gibi arama motorlarında iyi bir sıralama yakalamaktır. Bu sebeple bizler sitenizin görsel önyüz görüntüsüne önem verdiğimizden daha fazla, içerik girişi, anahtar kelime çalışması, etiketleme ve arama motoru kayıtlarına önem vermekteyiz. Web sitelerinizin site haritaları ve robot.txt dosyaları mutlaka bulunmalıdır. Bu konuda gerekli tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz ve sitenizi arama motorlarının en sevdiği şekilde tasarlamaktayız.

Bir çok web tasarım firması size önyüzü süslerken biz sizlerin göremediği arka planı full şekilde doldurarak sitelerinizden yüksek verim almanız için çalışmaktayız. Bunu web sitenizi size teslim ettikten sonrasında fark edeceksiniz ve firmamızı internet sitesi isteyen diğer kişi ve kurumlara gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceksiniz. Bundan eminiz, çünkü işimizi inşaatın demirinden çimentosundan çalarak değil, daha kuvvetli demir çimento koyarak gerçekleştirmekteyiz. Bu da sitelerimizin arka planının sağlam olmasını, kod yapısının güçlü olmasını, anahtar kelime – etiket – meta tanımlamalarının dolu ve sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

ÜSKÜDAR web tasarım olarak yaptığımız internet sitelerinde asıl önemli olan bir diğer hususta, bir çok web sitesi yapan firma veya şahsın pas geçtiği, görsellere açıklama – başlık ve etiket tanımlamalarını eksiksiz şekilde yapmaktayız. Bu şekilde web sitenizdeki görseller, google görseller kısmında da arama sonuçlarında çıkmakta ve görseller kısmından da müşteri yakalamanız, site olarak üst sıralarda çıkmanız hedeflenmektedir.

BAZI SİTELER NEDEN GOOGLE’DA YÜKSELMEMEKTE?
ÜSKÜDAR web tasarım olarak yaptığımız tüm internet sayfalarında, sayfaları, yazıları, görselleri meta tanımlamalarını full doldurarak teslim etmekteyiz.

Günümüzde pek çok web tasarım ajansı ve web tasarım yapan kişiler, bu kısımları boş geçmektedir. Siz internet sayfasının önyüzünün dolu olduğunu görürsünüz fakat arka kısmının boş kaldığını fark edemezsiniz. Bunu ancak sayfaların html kodlarını incelediğinizde fark edebilirsiniz. Arama motorları sayfaların içerikleri kadar, yazıların ve görsellerin title, description, keywords, tag tanımlamalarını dikkate almaktadır.

Özellikle görselleri arama motorları düz görsel olarak görür, fakat görselde ne olduğunu anlayamaz. Bunu anlaması için görsellere etiket tanımlaması ve açıklama yazısı eklenmeli, görsel isimleri ile birlikte başlıklarının da istenen anahtar kelimelere uygun olarak doldurulması gerekmektedir.

ÜSKÜDAR WEB TASARIM FİRMASI : 7KMEDYA.COM
Bir çok internet sitesi yapan firma sizlere yıllık bakım, ek bandwith, ek hosting alanı, site güncellemesi, ssl bedeli, barındırma bedeli, güvenlik bedeli gibi sürpriz bedeller çıkarır ve faturalandırır. 7K Medya olarak bizler sizlere sürpriz ücretler çıkartmamakta ve siteyi yaparken ilk başta her şeyi açık şekilde bildirmekteyiz. Sizleri mecburiyetler ile mahkum bırakmıyoruz, her işlemi açık ve şeffaf şekilde bildirerek güven duygunuza zarar vermiyoruz.

Başka firmalardan maddi olarak zarar görerek bizlere gelen firmaların, sıkıntı çektikleri konularda kendilerine daha uygun çözümler sunuyoruz.

MEVCUT VE ESKİ WEB SİTELERİNİZİN EKSİKLERİNİ LİSTELİYOR, SİZLERE DAHA YENİ KURUMSAL VE MOBİL UYUMLU WEB SİTELERİ YAPIYORUZ.

WORDPRESS WEB SİTELERİ TALEPLERİNİZE CEVAP VERİYORUZ! – ÜSKÜDAR HAZIR WEB SİTESİ YAZILIMLARI
Wordpress altyapısına sahip web siteleri ile google gibi arama motorlarında iyi konumlara gelmenizi hedeflemekteyiz. Google’ın sevdiği yazılımlardan olan WordPress yazılımlı web siteleri ile sitelerinizin mobil uyumlu olmasını sağlıyor, yazılarınızı seo uyumlu olarak ekliyor ve anahtar kelimelerle etiket sistemli şekilde uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. WordPress web sitesi ihtiyaçlarınız için bizlere her zaman ulaşarak, tema – eklenti gibi konularda hizmet ve destek alabilirsiniz.

MEVCUT HOSTİNG, KURUMSAL E-MAİL VE DOMAİN HİZMETİNİZDEN MEMNUN DEĞİLSENİZ!
Sizlere uygun planlı kurumsal hosting hesapları sunuyor, internet sitelerinizin daha hızlı çalışmasını sağlıyor, e-mail trafiklerinde yaşadığınız donma – kitlenme – mail göndermeme – mail alamama sorunlarınıza çözümler sunuyor ve yıllık güncelleme hizmetinden memnun kalmadığınız domainler için barındırma hizmeti sunuyoruz.

E-TİCARET YAZILIMLARINI TALEPLERİNİZE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ!
E-ticaret sitesi ihtiyaçlarınız için Ticimax bayisi olarak avantajlı fiyatlar ile sizlere özel yazılım paketleri sunuyor, içerik girişleri konusunda bilgi sayfaları ekleme, kategori ekleme, marka ekleme, ürün ekleme, slider ekleme, banner ekleme, sanal pos entegrasyonu, b2b bayilik sistemi, xml çıktısı ve xml girdisi, ortak pazar yeri satışı entegrasyonları (hepsiburada.com entegrasyonu, trendyol.com entegrasyonu, n11.com entegrasyonu, gittigidiyor.com entegrasyonu, amazon.com entegrasyonu), kargo modülü tanımlamaları, blog – yazı – makale girişleri üretme ve ekleme, footer ve header alanları düzenlemeleri, google – yandex – bing – pinterest kayıtları ve doğrulamaları, google analytics ve yandex metrica ile istatistik raporlamalarınızı ayarlıyor ve sizlere kusursuz, dolu dolu bir e-ticaret yazılımını sunarak yayına alıyoruz.

ETİKETLER

Üsküdar web tasarım, Üsküdar web tasarım şirketi, Üsküdar web tasarım ajansı, Üsküdar web tasarım firmaları, Üsküdar web tasarım fiyatları, Üsküdar web tasarım firması, Üsküdar internet sitesi yapan firmalar, web tasarım, web tasarım ajansı, web tasarım şirketi, web tasarım firması, web tasarım firmaları, web tasarımı yapan kişiler, internet sitesi yapan kişiler, Üsküdar seo hizmeti, Üsküdar web sitesi uzmanı

Üsküdar web tasarım

Üsküdar web tasarım

Üsküdar web tasarım

Üsküdar web tasarım

Üsküdar web tasarım
Üsküdar web tasarım

DİĞER YAZILARIMIZ

Bir önceki yazımız olan Sultanbeyli Web Sitesi Tasarımı başlıklı makalemizde internet sitesi yapan kişiler, Sultanbeyli internet sitesi yapan firmalar ve Sultanbeyli seo hizmeti hakkında bilgiler verilmektedir.