hizmetlerimiz, web tasarım, e-ticaret, web yazılım, mobil uygulama, domain, hosting, toplu sms, banner tasarımı, logo tasarımı, mail tasarımı

WEB TASARIM
Özellikle şirketlerin Kurumsal Kimliklerini yansıtma da ve İnternet üzerinden bulunmalarına olanak sağlamada oldukça önemli olan Web Sitesinin Tasarımı yüksek önem taşımaktadır. Hızlı açılan ve görsel olarak göze hitap eden web siteleri aynı zaman da İçerik zenginliği ile aranılan bilginin kolay ulaşılması ile de öne çıkmaktadır. İstanbul’da Web Tasarım alanında uzun yıllardır hizmet veren 7K Medya, web sitelerinin hızlı açılması, göz yormaması ve içeriğinin kolay bulunması anlamında oldukça yol kat etmiş ve müşterilerinin takdirini kazanmıştır.

.

YAZILIM
Müşteri talepleri doğrultusunda Yazılım sektöründe çalışma yapan 7K Medya, Web tabanlı internet yazılımlarının yanı sıra, Masaüstü yazılım ve Mobil Uygulama yazılımları alanlarında da profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

.

GRAFİK TASARIM
7K Medya, Logo tasarımı, Amblem tasarımı, Banner tasarımı, Mail tasarımı ve Kurumsal Kimlik tasarımı hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirilen projeler son haline getirilerek onay aşamasından sonra teslim edilmektedir.

.

REKLAM
Özellikle son dönemlerde yüksek önem gösteren Dijital Reklamcılık konusunda 7K Medya, müşteri talepleri doğrultusunda hedef – maliyet analizi yaparak reklam olanağı sağlamaktadır. Google reklamları, Facebook reklamları, Instagram reklamları ve Youtube reklamları konusunda bize danışabilir ve teklif alabilirsiniz.

.

SEO
Rekabetin artmasıyla beraber aynı sektörde faaliyet gösteren tüm firmaların tek amacı doğal sıralama da ön sayfa ve üst sıralarda çıkmaktır. Yüksek rekabet olan sektörlerde yeni açılan web sitelerinin hızla tırmanmak istemesi ile sektörde SEO konusu yüksek önem içeren bir hale gelmiştir. İnternet sitelerinin tasarlanırken Google uyumlu tasarlanması, içeriklerinin Google uyumlu şekilde doldurulması, Sosyal medya hesaplarının olması ve bunların sürekli güncellenmesi, Backlink çalışmaları, Blog sayfaların açılıp uyumlu şekilde doldurulması, forum üyelikleri ve içerik paylaşımları, Makale yazılması ve uygun platformlarda paylaşılması ve kaydedilmesi gereken alanlara web sitesinin kaydedilmesi gibi pek çok alanı barındıran SEO çalışmaları konusunda 7K Medya, aylık ve yıllık bazda çalışmalar yaparak hizmet sunmaktadır.

.

HAZIR PAKETLER
Sektörde hızla kurulan internet sitelerine ihtiyaç duyulması ile beraber ortaya çıkan Hazır İnternet Sitesi Paketleri konusunda çalışmalar yapan ve Haber Sitesi Paketleri, Dernek – Köy sitesi paketleri, Dernek Takip Programı paketleri, E-Ticaret paketleri, Katalog Sitesi paketleri, Blog Sitesi Paketleri konusunda paketlerimiz hazır durumda olup, dileyen müşterilerimize satışı gerçekleştirilip kurulumları hızlıca yapılarak teslim edilmektedir.

.

TOPLU SMS
Üyelerinize tek tık ile toplu sms göndererek kampanyalarınızı, duyurularınızı hızlıca yapabilir ve en hızlı iletişim aracı olan Cep Telefonlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için toplu sms programları ve web tabanlı toplu sms gönderimleri öne çıkmış ve dileyen müşterilerimize bu hizmet kusursuz şekilde sunulmuştur.

.

DOMAIN – HOSTING – E-MAIL HİZMETİ
İnternet üzerindeki adresiniz olan www.sirketadiniz.com adresini barındıran Domain hizmeti, Bir internet sitesinin yayın yapması için gereken ve 7/24 çalışarak hizmet veren Server makinelerinde bulunan web alanı olan Hosting, Özellikle kurumsal yazışmaların olmazsa olmazı E-Mail kurulumları konusunda 7K Medya’dan hizmet alabilir ve dilediğiniz hizmeti özellik / performans / fiyatlandırma şeklinde talep edebilirsiniz.